Johto

Vaikka teknologia ja data näyttelevät entistä suurempaa roolia, liiketoimintamme pyörii ensisijaisesti ihmisten ympärillä.

Christoffer Hultin
CEO - GroupM
Puh. +358405665802
christoffer.hultin@groupm.com
Minna Mäkinen
COO - Mediacom
Puh. +358408240002
minna.makinen@mediacom.com
Mikko Peltomäki
COO - Maxus
Puh. +358505955117
mikko.peltomaki@maxusglobal.com
Samu Hirvas
COO - Mindshare
Puh. +358400510717
samu.hirvas@mindshareworld.com
Niina Pankko
COO - MEC Finland
Puh. +358503788031
niina.pankko@fi.mecglobal.com
Kirsi Laine
Head of HR
Puh. +358442823546
kirsi.laine@groupm.com
Marja-Leena Antman
CFO GroupM
Puh. +358405713202
marja-leena.antman@groupm.com
Jarkko Kantoluoto
Head of mPlatform Services
Puh. +358503884081
jarkko.kantoluoto@groupm.com
Minna Lindqvist
Investment and Business Development Director
Puh. +358503636548
minna.lindqvist@groupm.com
Toimistomme