Valikko Sulje

Ota yhteyttä

Jos haluat tietää enemmän GroupM:stä tai siitä mitä voimme tarjota, ota yhteyttä! Kuulemme mielellämme myös lisää teistä!
Puh: +358207199211

Lähetä meille viesti

Christoffer Hultin
CEO – GroupM

Puh. +358405665802
christoffer.hultin@groupm.com

 

Minna Mäkinen
COO – Mediacom

Puh. +358408240002
minna.makinen@mediacom.com

 

Niina Pankko
COO – Wavemaker

Puh. +358503788031
niina.pankko@wmglobal.com

 

Jonna Kivipelto
COO – Mindshare

Puh. +358405810979
jonna.kivipelto@mindshareworld.com

 

Mikko Peltomäki
COO – GroupM

Puh. +358505955117
mikko.peltomaki@groupm.com

 

Minna Lindqvist
Investment and Business Development Director

Puh. +358503636548
minna.lindqvist@groupm.com

 

Kristiina Railo
Digital Growth Director

Puh. +358407535335
kristiina.railo@groupm.com

 

Kirsi Laine
HR Director

Puh. +358442823546
kirsi.laine@groupm.com

 

Jesse Torniainen
Finance Manager

Puh. +358445446110
jesse.torniainen@groupm.com