Valikko Sulje

Ota yhteyttä

HUOM! Olemme muuttaneet. Nykyään löydät meidät osoitteessa Ruoholahdenkatu 21.

Osoitteemme

GroupM Finland Oy
Ruoholahdenkatu 21 A
00180 Helsinki

Jos haluat tietää enemmän GroupM:stä tai siitä mitä voimme tarjota, ota meihin yhteyttä! Kuulemme mielellämme myös lisää teistä. Soita +358 207199211 tai jätä meille viesti.

Yhteystiedot

Christoffer Hultin

CEO – GroupM

+358405665802
christoffer.hultin@groupm.com

Minna Mäkinen

COO – Mediacom

+358408240002
minna.makinen@mediacom.com

Niina Alakoski

COO – Wavemaker

+358503788031
niina.alakoski@wmglobal.com

Jonna Kivipelto

COO – Mindshare

+358405810979
jonna.kivipelto@mindshareworld.com

Timo Petänen

COO GroupM / Head of OneM

+358 40 661 2771
timo.petanen@groupm.com

Mirva Nahkuri

Planning Director

+358503527530
mirva.nahkuri@groupm.com

Kari Tervonen

Roadmap Director

+358504370677
kari.tervonen@groupm.com

Minna Lindqvist

Development Director

+358503636548
minna.lindqvist@groupm.com

Jesse Torniainen

Finance Manager

+358445446110
jesse.torniainen@groupm.com

Kirsi Laine

HR Director

+358442823546
kirsi.laine@groupm.com

Hanna Ujainen

CFO

+358207199211
hanna.ujainen@groupm.com
Ota yhteyttä!