Valikko Sulje

Osoitteemme ja yhteystiedot

Jos haluat tietää enemmän GroupM:stä tai siitä mitä voimme tarjota, ota yhteyttä! Kuulemme mielellämme myös lisää teistä. Soita +358207199211 tai jätä meille viesti.

Christoffer Hultin
CEO – GroupM

+358405665802
christoffer.hultin@groupm.com

Minna Mäkinen
COO – Mediacom

+358408240002
minna.makinen@mediacom.com

Niina Pankko
COO – Wavemaker

+358503788031
niina.pankko@wmglobal.com

Jonna Kivipelto
COO – Mindshare

+358405810979
jonna.kivipelto@mindshareworld.com

Mirva Nahkuri
Planning Director

+358503527530
mirva.nahkuri@groupm.com

Kari Tervonen
Roadmap Director

+358504370677
kari.tervonen@groupm.com

Minna Lindqvist
Development Director

+358503636548
minna.lindqvist@groupm.com

Jesse Torniainen
Finance Manager

+358445446110
jesse.torniainen@groupm.com

Kirsi Laine
HR Director

+358442823546
kirsi.laine@groupm.com
Ota yhteyttä!